Drobečková navigace

Úvod > O firmě

O firmě

Sdružení firem Unicaf, spol. s r.o., Prokaf, spol. s r.o. je od roku 1993 předním českým výrobcem a dodavatelem nerezového gastro nábytku a gastro vybavení např. nerezový stůl, nerezový regál, nerezový vozík, nerezový mycí stůl, nerezový výčepní stůl, nerezová police nerezová skříň, nerezová skříňka, nerezová pracovní deska, nerezová podlahová vpusť, nerezová digestoř, nerezový podstavec, nerezová stolička, nerezový stůl s dřezem, nerezový stůl režon, nerezová vodní lázeň s ohřevem, pro restaurace, školní kuchyně a jídelny, kavárny, bary, pekárny, cukrárny, řeznictví a veškeré potravinářské gastro provozy.

  • Na začátku naší výroby byla nabídka jednodušších, pasivních prvků, jako jsou pracovní stoly, mycí stoly, regály nebo skříně. Postupem času jsme vybudovali vlastní konstrukční oddělení, které nám umožnilo rozšíření naší nabídky o složitější atypické výrobky.
  • V současné době je naší prioritou výroba atypických výrobků a výdejních linek, které obsahují naši vlastní ucelenou řadu jak pasivních, tak aktivních prvků (vyhřívaná a chladicí technologie).
  • Při výrobě se snažíme především o efektivní, pružné, kvalitní a rychlé řešení zadané zakázky. V neposlední řadě myslíme také na minimalizaci nákladů dodržováním přesných výrobních postupů našimi kvalifikovanými zaměstnanci s použitím moderního výrobního zařízení.
  • Jediným používaným materiálem při výrobě našich gastro výroků je nerez ocel 17.241, AISI 304, tzv. potravinářská ocel, která nám umožňuje uspokojovat i Vaše nejnáročnější požadavky.
  •  

 

Menu

Nakupujte přímo u výrobce

za nejnižší ceny v ČR a zárukou 5 let.

Vyhledat v textu

Kontakty

UNICAF spol. s.r.o.
IČ: 60741635

Prokaf, spol. s r.o.

Ičo:49967231

Dič:CZ49967231Mobil: +420 736 484 888
 

www.unicaf.cz
info@unicaf.cz

Oddělení

vedoucí obchodního oddělení:
Petr Kittner
Mobil: +420 736 484 888

 

info@unicaf.cz

vedoucí účtárny:
Jaroslava Kittnerová
Mobil: +420 736 484 889