Drobečková navigace

Úvod > O firmě

O firmě

Sdružení firem Unicaf, spol. s r.o., Prokaf, spol. s r.o. je od roku 1993 předním českým výrobcem a dodavatelem nerezového nábytku a gastro vybavení pro potravinářskou výrobu, gastronomii a zdravotnictví.

Vyrábíme široký sortiment nerezového zařízení do velkokuchyní. Přes jednodušší prvky jako jsou pracovní a mycí stoly, regály, skříně až po složitější atypické výrobky, které obsahují vlastní ucelenou řadu pasivních a aktivních prvků - vyhřívané a chladicí technologie, mezi něž patří výdejní stoly a vozíky s ohřevem, režony, zásobníky na talíře, chlazené stoly, podstavby, vany nebo vitríny. Dle požadavku zákazníka vyrábíme také ucelené výdejní linky.

Moderní výrobní technologie nám umožňuje výrobu atypických prvků. Na základě poptávky jsme schopni splnit nejrůznější požadavky, a to v příznivých cenách a rychlých dodacích termínech.

Samozřejmostí je zkreslení návrhu ve 3D programu, který umožňuje náhled výrobku ještě před samotným započetím výroby.

Konstrukční oddělení bylo vytvořeno na základě stoupajícího objemu výroby a s tím související potřeby tvořit vlastní výkresovou dokumentaci. Konstrukce se svou činností výrazně podílí na kvalitě a přesnosti výroby. Jsme vybaveni programy Inventor a Auto Cad.

Jediným používaným materiálem při výrobě je nerez ocel třídy 17.241, tzv. potravinářská ocel. Tento materiál splňuje přísné hygienické podmínky pro používání v potravinářství. Samozřejmostí jsou certifikáty na všechny používané materiály a na výrobky námi dodávané.

Menu

Fulltextové vyhledávání